Diary About Link Stuff
مرگ ماهی

جمعه 12 مرداد 1397 | 15:51

                                      سلام دخترای شیطون
                ایندفعه یه رمان آوردم که ماهی هم توش هس
   اسمش مرگ ماهی هستش برای خوندن خلاصه و یه قسمت از رمان
                                           +دانلود 

بپر ادامهخلاصه‌ای از رمان مرگ ماهی:

ازدواج سنتی ماه دخت و معین که به یک ازدواج پیچیده و پر از سکوت تبدیل شد… حضور برادر معین که باعث می‌شود دهان بسته این پیوند بالاخره به اعتراض باز شود…. همه چیز بستگی به نگاه آدم‌ها دارد… به غرق شدنی می‌گوییم مرگ که برای ماهی زندگی است.

قسمت کوتاهی از رمان مرگ ماهی:

روی هوا یک چیزهایی می‌گفت که یک درصد از صدش به درد می‌خورد. تقصیر خودش نیست آقا جان… پدربزرگم تا زنده بود دهانش را کوک زده بود… از بس که نمی‌توانست چیزی بگوید، بعد مرگ اقاجان یک بشکاف برداشت و حرف‌های ناگفته‌اش را بالا آورد… آقاجان سخنران خوبی بود اما برای در و همسایه و اهل بازار… دعواهای خانوادگی را فیصله می‌داد اما همیشه موقع اختلاف‌های فامیلی دیر می‌رسید… بنگاه شادمانی راه می‌انداخت اما دایی بیچاره‌ام تا سی و سه سالگی همچنان عذب مانده… فکر می‌کنم آدم‌ها هیچ‌وقت آنجایی که باید باشند نیستند. حالا مامان از همان روزهای اول دهان باز کرد و چیزی پراند که ما را مجبور کرد اخر هر هفته اینجا باشیم… پنجشنبه‌ها همیشه تایم خانه ما بود و جمعه‌ها خانه محمودخان… معین هنوز نیامده و دایی سهیل نشسته روی مبل و راه به راه از معین می‌پرسد و منی که خیلی اطلاعات چندانی از کار و بارش ندارم… با مامان سفره شام را می‌چینیم!

صدای خنده سهیل می‌آمد و این یعنی معین آمده… سهیل آدم تلخ و رک و دیرجوشی بود اما از معین خوشش می‌آمد غیر از آن چون هم سن و سال بودند این صمیمیت را دو چندان می‌کرد.

لینک دانلود رمان مرگ ماهی:

دلنلود با لینک مستقیمClickDisclaimerWelcome to my online diary. Please navigate around happily. And follow me if you like to ;)
Survay

وبلاگ من ( وب دخترای بلا ) چطوره ؟Scriptsنظر سنجی دیکشنری
HTML5 Audio Player کد راست کلیک کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک بالابر